Pokój nr 1 - krótko

 

Przestronny pokój dla czterech osób z dużym małżeńskim łożem i wygodnym materacem. Łazienka w podwyższonym standardzie, urządzona w kolorach jesieni, bez kabiny, co zapewnia pełną swobodę pod prysznicem, wyposażona w bidet, i okna, które otwierają widok na ścianę lasu tuż za Schroniskiem,

Czytaj więcej...

Pokój nr 1 - krótko

 

Przytulny pokój dla dwóch osób z dwoma pojedyńczymi łóżkami z wygodnymi materacami. Łóżka można zestawić obok siebie. Okna wychodzą na południowy zachód, dolinę Osławy, szczyty pasma granicznego i Beskidu Niskiego. Łazienka bez kabiny, urządzona w stylu ... nieco technologicznym.

Czytaj więcej...

Pokój nr 1 - krótko

 

Jeden z dwóch bliźniaczych przestronnych pokoi dla dwóch - trzech osób z dużym małżeńskim łożem, dodatkowym pojedynczym łóżkiem, wszystkie z bardzo wygodnymi materacami. Okna z widokiem na dolinę Osławy i szczyty pasma granicznego i Beskidu Niskiego. Łazienka bez kabiny, urządzona w kolorach wczesnej wiosny.

Czytaj więcej...

 

Przestronny pokój dla dwóch - trzech osób z dużym małżeńskim łożem i bardzo wygodnym materacem, z widokiem na dolinę Osławy i szczyty pasma granicznego i Beskidu Niskiego. Łazienka bez kabiny, urządzona w kolorach wczesnej wiosny.

Czytaj więcej...

Pokój nr 1 - krótko

 

Pod numerem 5 w Schronisku ukrywa się mały dwupokojowy apartament, najprzestronniejsze i najwygodniejsze miejsce w całym Schronisku.

Pokój nr 5 jest wyposażony we własny kominek, balkon, miejsca sypialne dla sześciu osób: dwa na dużym małżeńskim łożu we wnęce sypialnej, dwa na rozkładanej sofie naprzeciwko kominka...

Czytaj więcej...

 

Na piętrze Schroniska mieści się pięć pokoi, choć tak naprawdę sześć, bo pod jednym z numerów na drzwiach ukrywa mały dwupokojowy apartament. Pokoje 1, 3, 4 i 5 są wyposażone w duże łoża małżeńskie z wygodnymi materacami oraz dodatkowe pojedyncze łóżka, tak aby stworzyć warunki do wygodnego wypoczynku dla rodzin z jednym lub większą liczbą dzieci. Dodatkowo, pokoje 1 i 5 są urządzone w podwyższonym standardzie, na który składają się między innymi widna łazienka z bidetem.

Rysunek przedstawia układ łóżek w pokojach według pierwotnego projektu, faktycznie łóżka mogą być ustawione nieco inaczej.

W Schronisku są dostępne niższe, ale pełnowymiarowe łóżka dostawkowe z wygodnym materacem, które na dzień mogą być łatwo wsuwane na rolkach pod wyższe łóżka i nie zajmować miejsca. Nie są one zaznaczone na rysunku, ale można z nich korzystać w każdym z pokoi.

 

 

slogan